Tere! Mina olen Ana.

Las ma küsin Sinult midagi. Kas tunned, et vaatamata sellele, et proovid erinevaid dieete, oled ikka tagasi alguses? Kas tunned oma kehas ebamugavalt ning tunned end läbikukkujana, sest Sa ei suuda oma eesmärke saavutada ning iga kord kui uuesti proovid, tuleb muu elu ja stress vahele ja oled tagasi alguses oma vanade harjumuste juures? Sel juhul loe edasi, sest meil on Sinuga midagi ühist ja ma olen kindel, et saan Sind aidata.

Psühholoogi ja sertifitseeritud toitumisspetsialistina on minu missioon aidata Sul lõpetada emotsionaalne söömine ilma piirangute ja dieedita.

MINU LUGU

Olin aastaid proovinud aru saada, kuidas oma eesmärke täita, et lõpuks tunda oma nahas rahuliku ja enesekindlana. Pidin sukelduma sügavale, välja selgitama oma põhiprobleemid, mõistma paremini oma tervisega seotud uskumisi, mida olin oma perekonnast, sõpradest ja keskkonnast kaasa võtnud ning nendest lahti laskma. Olin proovinud ja mitmeid kordi ebaõnnestunud enne kui otsustasin, et midagi peab muutuma. See ei saa ju nii raske olla? Tänu suurele sisemisele tööle, isiklikule juhendamisele ja teadmisi omandades tegin kümne aasta pikkuse progressi, mis oli täis tõuse ja mõõnasid, katseid ja eksitusi, enne kui õppisin, kuidas saavutada oma eesmärke ning kuidas muuta oma mõtteviisi tervise ja keha osas, mis toetaksid minu üldist heaolu.

Emotsionaalse söömise lõpetamine oli nii vabastav. Sain lõpuks süüa toite, mida tahtsin, ilma et mu kaal/keha muutuks. Nautisin puhkusi ja erilisi sündmusi, ilma et peaks muretsema, mis menüüs on. Vabastav oli kuulata lõpuks omaenda keha ja ise teha otsuseid, mida ja kui palju süüa tahad, selle asemel, et jälgida mingit piiravat dieeti. Ootan väga, et saaksin Sinuga jagada oma teadmisi ja tööriistu, sest pole mõtet tunda end oma kehas ebamugavalt, olla pidevas stressis oma välimuse ja enesetunde pärast ning eriti tunda, et oled jälle ebaõnnestunud. Emotsionaalse söömise lõpetamine on võimalik!

Siin on link minu TASUTA inglisekeelsele juhendile “5 põhjust, miks on emotsionaalset söömist raske lõpetada ja kuidas seda kiiresti parandada” just Sulle! Kliki siia ja saa see tasuta!

Kas soovid teada, mida teha ülesöömise lõpetamiseks? Broneeri TASUTA inglisekeelne läbimurdestrateegia seanss – kliki siia.

Kuna minu nõustamised on kõik inglise keeles, siis loe minu teenustest lähemalt:

Services • One-on-One Coaching Program

  If you want to end emotional and binge eating in the most personalised way, then this intensive 60 days coaching program is for you!

  Before we start even talking about your present emotional triggers that lead you to overeat, we kick it off with an assessment and understanding of your personal life roadblocks, traumas, beliefs, your underlying barriers that have kept you from ending emotional and binge eating in the first place.

  Once we have understood that we move on to the mindset change and ending sabotaging thoughts preventing you from ending emotional and binge eating.

  We then focus on all the possible triggers that lead to overeating in times of stress ,boredom, anxiety, anger, sadness…Once exposed, understood and removed, we focus on the set up and implementation of new healthy habits that will help you achieve your health goals in a sustainable way.

  If you want to learn what feels good for your body and use it as a source of energy, stop depriving yourself with extreme diets and exercise plans, release the  “all or nothing mentality” and end emotional and binge eating once in for all, then the Balanced program is for you.

  The Balanced program has 6 phases

  Phase 1: Influence of past beliefs on your emotional and binge eating

  Phase 2: Change the mindset to end emotional and binge eating

  Phase 3: Old vs new methods to end emotional and binge eating

  Phase 4: Create powerful daily habits to end emotional and binge eating

  Phase 5: Motivation and ending emotional and binge eating

  Phase 6: Body Image

   

  read more
 • Group Coaching Program

  Through group coaching sessions, clients in small groups gather weekly to work on ending emotional eating in safe group environment. During the sessions, we go through the Balanced program of a total duration of eight weeks. Each week we go through the module where clients can ask questions, assess their progress, ask for clarifications and move on to next tasks.

  Balanced program 6 Phases

  Phase 1: Influence of past beliefs on your emotional and binge eating

  Phase 2: Change the mindset to end emotional and binge eating

  Phase 3: Old vs new methods to end emotional and binge eating

  Phase 4: Create powerful daily habits to end emotional and binge eating

  Phase 5: Motivation and ending emotional and binge eating

  Phase 6: Body image

  read more

Latest Articles

 • NEW!Trigger Warning Podcast!

  read more
 • Overcoming Eating disorder and Body Dysmorphia

  read more
 • Gaining weight in recovery?

  read more
 • Anni Vahtras

  «Tulin Ana juurde, sest tahtsin kaalust alla võtta, mida olen juba mõnda aega kandnud. Ma ei teadnud, mida oodata, kuid mu õde töötas temaga veidi varem, nii et teadsin, et saan teda usaldada ja tulemusi saavutada. Mulle meeldis see, et ta andis mulle tegelikult toidunimekirjad, mille järgi valida, see oli minu jaoks väga tehtud, plaan, mis on jätkusuutlik, võimalused ja alternatiivid perega väljas käimiseks ja söömiseks. Tema lähenemine on lihtne, olge järjekindel, tehke väikseid muudatusi ja näete kauakestvaid tulemusi. See ei tähenda puudust, vaid tervislikku toitumist, nautides samal ajal aega oma perega ja erilistel puhkudel. Ilma liigse pingutuseta kaotasin 2 kg ja jätkan plaani järgimist"

 • Annika Saar

  "Olen terve oma täiskasvanuelu pidanud dieeti. Minu jaoks oli see juba normaalne ja ma ei teadnud muud võimalust. Ma jõin ja siis piirasin. Võtsin kaalust alla ainult piirangutega ja arvasin, et kui jõuan skaalal teatud numbrini, siis olen õnnelik. Ma ei arvanud, et sellele on lahendust, sest olen proovinud kõiki dieete, tean, mis on tervislik toit ja mis mitte. Juba esimestel seanssidel Anaga mõistsin, et asi ei olnud toidus ja piirangutes, vaid pea korrastamises. Hakkasin toitu ja oma keha teistmoodi nägema. Ma ei piiranud ennast ja võtsin kaalust alla, ma poleks kunagi arvanud, et see oleks võimalik. Samuti õppisin palju enda ja oma muude eluprobleemide kohta. Ma ei ole enam toidu pärast stressis, ma ei mõtle pidevalt toidule – see vabadus on midagi, mida ma poleks arvanud, et saan. Aitäh Ana, et muutsite mu elu!"

 • Katri Truu

  "Ajal, kui ma Anaga koostööd alustasin, oli mul väga halb tervis, ülekaaluline ja üsna halvad toitumisharjumused. Kuigi olin püüdnud neid palju aastaid parandada. Mul oli mõningane edu, kuid enamasti ei suutnud ma vabaneda vajadusest pideva näksimise, lohutustoidu ja emotsionaalse söömise reidide järele. Anaga töötamisest on nüüd möödas 6 kuud. Ta juhendas mind mõistma erinevate toidukomponentide tasakaalu ja kuidas täita keha füüsilisi vajadusi nii, et mu keha oleks headest toitudest rahul ja täis ning ei tekiks isu pidevalt midagi näksida. Ja ka Ana näitas väga selgelt, kust mu emotsionaalsed toitumismustrid pärinevad ja mis neid mõjutas, ning aitas mul neid emotsionaalseid probleeme lahendada õrnalt ja hoolivalt ning samal ajal selge ja tegutsemishimulise suhtumisega, et asjad reaalselt juhtuksid. Nüüd, 6 kuud hiljem, olen oma ideaalses kaalus, mu tervis on palju parem ja mul on palju rohkem energiat. Ma ei ole enam oma toidutungide ori. Otsustan täie arusaamisega, mida ja millal söön ning tunnen end oma toitumisharjumustega hästi. Aitäh Ana! Sa oled tõeline kingitus inimestele!”

 • Juta Palmeri

  Anaga töötamine võib muuta elu. See, kuidas ta töötab, tagab tulemused: Vaadates inimest terviklikult – vaimset, emotsionaalset ja füüsilist heaolu.

  “Karmi armastuse” väljanäitamine – inimesest hoolimine ja samal ajal edenemise jälgimine.

  Turvalise keskkonna loomine kõigi võimalike teemade käsitlemiseks

full testimonials